Adventní koncert

Barušky a Berušky

V sobotu 9.12.2017 proběhl v naší sokolovně Adventní koncert, kde vystoupily Mutějovické Barušky a Berušky, které zazpívaly vanoční písně a koledy. Pro návštěvníky bylo připravené pokoncertní občerstvení v příjemné atmosféře. Bohužel na koncert se přišlo podívat velice málo lidí, což pořadatele koncertu (pořádala obec ve spolupráci s občany) velice mrzí, protože účinkující si za svůj výkon zasloužili mnohem, ale mnohem větší potelsk.

Nachystaná sokolovna na koncert

Přípravy občerstvení

11. 12. 2017

Cena za svoz komunálního odpadu

Dnes, na veřejném zasedání zastupitelstva obce, byli občané obce informováni, že dodavatelská firma Marius Pedersen, která zajišťuje svoz odpadu v obci Kounov, předložila k podpisu dodatek smlouvy, ve které výrazně navyšuje ceny pro rok 2018.

Předloženou smlouvu (viz. příloha) bude zastupitelstvo projednávat a výsledek jednání bude zveřejněn na veřejném zasedání obce, které proběhne dne 20.12.2017. Zastupitelstvo obce se jednohlasně shodlo, že nechce provést další zvýšení cen za svoz komunálního odpadu, a to i za cenu změny systému placení nebo bude-li to reálné i za cenu změny dodavetele služby.

Smlouva

27. 11. 2017

Moštování ovoce

20. 9. 2017

Knihy Sokola Kounov

Při oslavě k otevření Sokolovny, která proběhla  1.7.2017 byly obci předány knihy a členské karty Sokola Kounov.

Zápisy z Valných Hromad r.1931

Vše mělo být původně z rozhodnutí obce zlikvidováno při úklidových prací v sokolovně v době provozování diskotéky Titanic.

Velký dík patří zaměstnancům obce, kteří neprováděli bezhlavé vyklizení a knihy a karty předali p. R.Krausovi. Ten je přinesl na oslavu Sokolovny a předal vše obci, která je uložila do Okresního archivu.

Náhledy do prvních stránek knih si můžete prohlédnout zde:

Pokladní kniha 1936 :

fotogalerie/rok-2017/knihy-sokola/pokladni-kniha-1936/

Pokladní kniha 1953:

fotogalerie/rok-2017/knihy-sokola/pokladni-kniha-1953/

Pokladní kniha 1945:

fotogalerie/rok-2017/knihy-sokola/pokladni-kniha-1945/

Zápisy ze schůzí  1961:

fotogalerie/rok-2017/knihy-sokola/zapisy-ze-schuzi-1960/

Zápisy z Valných Hromad 1931 :

fotogalerie/rok-2017/knihy-sokola/zapisy-valne-hromady-1931/

17. 9. 2017

Fotografie z prací na rekonstrukci sokolovny a oslav výročí sokolovny

Opravený sál sokolovny

Několik málo fotografiií z prací na rekonstrukci sálu sokolovny a z oslav výročí sokolovny.

fotogalerie/rok-2017/rekonstrukce-sokolovny/

fotogalerie/rok-2017/oslavy-k-vyroci-sokolovny-1/

7. 9. 2017

OÚ Kounov oznámení

V týdnu od 17.07. do 19.07.2017 z důvodu čerpání dovolené a úředních jednání bude kancelář OÚ uzavřena.

14. 7. 2017

Turnaj v Malé kopané

V sobotu 24.6.2017 proběhl na fotbalovém hřišti , turnaj v malé kopané pořádaný FK Kounov.

Domácí tým FK Kounov

Turnaje se zúčasnilo deset týmů. Výhru si odnesl tým fotbalistů klubu FK Hředle, na druhém místě skončil domácí tým FK Kounov a třetí skončil tým Jardy Červeného ml. složený z fotbalistů SK Rakovník. Byla udělena cena  pro nejlepšího hráče turnaje, kterou získal Jan Sláma z FK Hředle, cenu pro nejlepšího střelce turnaje získal Karel Lupák z FK Hředle a cenu pro nejlepšího brankáře získal Daniel Rajninec z FK Kounov.

Turnaj byl ukončen večerní zábavou pod širým nebem, kde k tanci a poslechu hrál Martin Koutecký.

vstup do fotogalerie: volny-cas/spolky/fk-kounov/fotografie/turnaj-2017/

25. 6. 2017

Den dětí a matek

Dne 3.5.2017 proběhl za Základní školou Den dětí a  matek. Z důvodů stavebních prací na sokolovně byla akce výjmečně přesunuta za školu kde se o hezké odpoledne postaralo krásné počasí a především pozvaná Inga Rybářová , která bavila děti veselým programem plným písní a her do kterého byly zapojeni i rodiče.

odkaz do fotogalerie

fotogalerie/rok-2017/detsky-den-2017/

5. 6. 2017

Pozvánka na Den dětí a den matek