Vycházka na Kounovské kamenné řady

Součástí Posvícenských slavností, které se v Kounově uskuteční v sobotu 18. října 2008, bude i vycházka na Kounovské kamenné řady, věnovaná především pověstem vrchu Rovina. Vycházka naváže na program, který se od 13 hodin uskuteční na rozcestí za vsí při poutní cestě ke kapli sv. Vojtěcha (na místo vás ze vsi dovedou žluté turisické značky). Cca dvouhodinovou procházkou bude provázet Roman Hartl, řeč bude mimo jiné o zázračném původu kaple sv. Vojtěcha, kounovském Raráškovi a dalších strašidlech zdejších lesů. Vycházka se uskuteční pouze za příznivého počasí, za deště a podobného nečasu se nekoná.

13. 10. 2008

Informační občasník - říjen 2008

Vyšel nový Informační občasník obce Kounov. Na tradičních čtyřech stranách přináší občasník informace z obecního úřadu, základní a mateřské školy, zprávy o činnosti spolků a další sdělení. Občasník je jako obvykle k dostání v papírové i elektronické podobě. Na těchto stránkách najdete občasník ve složce Obecní úřad, popřípadě využijte přímého odkazu pod touto zprávou.

Informační občasník obce Kounov - říjen 2008

13. 10. 2008

Informační občasník prosinec

31. 12. 2007

Informační občasník září

4. 9. 2007

Spuštěná nová verze www stránek Obce Kounov

Dnešního dne byly ve spolupráci s firmou Galileo Corporation s.r.o. spuštěny nové www stránky naší Obce Kounov.

30. 8. 2007