Den dětí a matek

Dne 3.5.2017 proběhl za Základní školou Den dětí a  matek. Z důvodů stavebních prací na sokolovně byla akce výjmečně přesunuta za školu kde se o hezké odpoledne postaralo krásné počasí a především pozvaná Inga Rybářová , která bavila děti veselým programem plným písní a her do kterého byly zapojeni i rodiče.

odkaz do fotogalerie

fotogalerie/rok-2017/detsky-den-2017/

5. 6. 2017

Pozvánka na Den dětí a den matek

30. 5. 2017

Poškozený kříž U Čtyř kamenů

Bez komentáře

30. 4. 2017

Svoz komunálního odpadu

Týdenní svoz komunálního odpadu bude proveden naposledy v pondělí 1.5.2017. Další pak bude proveden 1x za 14 dní vždy v pondělí sudého týdne.

27. 4. 2017

Nová podlaha v MŠ

Dnešním dnem byly ukončeny práce na výměně plovoucí podlahy , která byla zničena po havarii na WC. Společně s podlahou byla provedena i nová výmalba třídy.

Nová plovoucí podlaha a výmalba

Vstup do fotogalerie:

fotogalerie/rok-2017/nova-podlaha-a-vymalba-ms/

24. 4. 2017

Výměna oken sokolovny

Tento týden byla v sokolovně provedena plánovaná výměna oken, včetně hlavních vchodových dveří.

Práce na výměně oken

Dneškem začaly zednické práce na začíštění vyměněných oken a dále se bude pokračovat v rekonstrukci velkého sálu a obou přísálí. Ukončení všech prací je plánováno na druhou polovinu května.

fotogalerie/rok-2017/vymena-oken-sokolovny/

21. 4. 2017

Rekonstrukce toalet Sokolovny

Nové toalety na sokolovně

Tento týden byla dokončena rekonstrukce toalet na naší sokolovně. Rekonstrukce se týkala výměny sanitarní keramiky, vodovodních baterií, zrcadel, dveří, obkladů, dlažby. Dále byly upraveny stropy, rozvody vody, rozvody odpadů a elektroinstalace.

Staré pánské toaletyNové pánské toalety

Při těchto pracech byla kompletně vyměněna podlaha  "kasy" která byla v havarijním stavu a bylo provedeno vymalovaní vstupní chodby a předsálí.

Nová podlaha Kasy

V nadcházejících dnech bude zahájena další etapa rekonstrukce sokolovny a to kompletní výměna oken.

Fotogalerie prací : fotogalerie/rok-2017/rekonstrukce-toalet-na-sokolovne/

5. 4. 2017

Vytopení Mateřské školy

V pondělí 6.3.2017 vinou prasklé hadice u WC, došlo k vytopení jedné ze tříd Mateřské školky. Vytopenou třídu našli zaměstnanci MŠ v pondělí ráno.  Vzhledem k množství vody došlo ke zničení plovoucí podlahy. Celá událost je řešena s pojištovnou.Vytopená třída MŠ

7. 3. 2017

Otevření Čerpací stanice PHM

V měsíci únoru byla opět otevřena Čerpací stanice PHM.

Provozní doba   Pondělí - Neděle  7:00-19:00hod.

Čerpací stanice

20. 2. 2017

Majitel hledá zatoulaného psa

Majitel hledá ztraceného psazde ke stažení